Johor Holidays 2020
Check Federal and State Holidays Announced in Johor state of Malaysia for the year 2020.
Federal and State Holidays
No Date Day Holiday
1 January 25 Saturday Tahun Baru Cina
2 January 26 Sunday Tahun Baru Cina
(Hari Kedua)
3 February 8 Saturday Hari Thaipusam
4 March 23 Monday Hari Keputeraan Sultan Johor
5 April 24 Friday Awal Ramadan
6 May 1 Friday Hari Pekerja
7 May 7 Thursday Hari Wesak
8 May 24 Sunday Hari Raya Puasa *
9 May 25 Monday Hari Raya Puasa *
(Hari Kedua)
10 June 6 Saturday Hari Keputeraan Seri Paduka Baginda Yang di-Pertuan Agong
11 July 31 Friday Hari Raya Qurban *
12 August 20 Thursday Awal Muharam
(Maal Hijrah)
13 August 31 Monday Hari Kebangsaan
14 September 16 Wednesday Hari Malaysia
15 September 24 Thursday Hari Hol Almarhum Sultan Iskandar
16 October 29 Thursday Hari Keputeraan Nabi Muhammad S.A.W.
(Maulidur Rasul)
17 November 14 Saturday Hari Deepavali
18 December 25 Friday Hari Krismas
*
Date Subject to Change.


Johor Holiday Calendar 2020
Johor Holiday Calendar 2020
Johor Holidays 2020